CESTA K NOVÉ VESTAVĚNÉ SKŘÍNI

Díky současné nabídce takřka nadčasových materiálů nemusí být vestavěné skříně pouze úložným prostorem. Mnohdy se stávají také zajímavým interiérovým doplňkem. A tak bychom při plánování měli postupovat obezřetně a s rozvahou. Taková skříň Vám bude sloužit dlouhé roky, a tak je důležité, aby byla praktická, přehledná a zároveň by měla plnit estetickou funkci. Proto je vhodné se s plánováním a následnou realizací vestavěné skříně obrátit na odborníky. Jsme tu pro Vás a těšíme se, že navštívíte naše studio.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ NA MÍRU

Vestavěné skříně s otevíranými nebo posuvnými dveřmi od naší společnosti jsou elegantní a praktické a umíme díky nim využít takřka jakýkoli prostor. Skříně vyrábíme z rozličných materiálů s přihlédnutím k představám zákazníků o vzhledu a také s ohledem na finance, které chce zákazník do vestavěné skříně investovat. Nábytek je vždy zhotoven z kvalitních materiálů předních českých a evropských výrobců. U otevíraných a výsuvných systémů je opatřen kováním firmy Blum s doživotní zárukou. Na posuvné dveře používáme pouze kvalitní hliníkové rámy (variantu levnějších ocelových rámu u nás zákazník nenajde). Při plánování a samotné výrobě využíváme výhradně zaměstnance naší firmy. Jde o léta ustálený tým s výjimečnými obměnami ve svých řadách.

NÁVRHY SKŘÍNÍ

Nejlepší vestavěná skříň na světě může být dlouhá tři metry a vysoká až ke stropu, ale taky jen půlmetrová. Důležité je, aby seděla přesně na míru vám i vašemu oblečení. Navštivte odborníky na našem studiu, kteří vám s naplánováním takové skříně rádi poradí. Stačí si přinést přibližné rozměry prostoru, do kterého plánujete vestavěnou skříň a říct nám vaše představy o tom, k čemu má taková skříň sloužit a my vám na ní zpracujeme předběžný návrh. Návrh vestavěné skříně Vám vypracujeme zdarma včetně cenové kalkulace. Návrh se poté podle přání a zákazníka upraví až do jeho konečné podoby. Při podpisu objednávky se rovnou sjednává termín budoucí montáže. Není-li v době výrobního procesu a při montáži samotné se zákazníkem dohodnutá nějaká změna oproti objednávce, je konečná cena stejná, nic se nepřipočítává. Není potřeba se obávat nějakých dalších poplatků.

Pro návštěvu našeho studia a následnou konzultaci se prosím telefonicky či prostřednictvím emailu s předstihem objednejte. Jde o časově náročnější proces a ne vždy se můžeme příchozím zákazníkům věnovat. Děkujeme za pochopení.

ZAMĚŘENÍ

Prostor pro budoucí vestavěnou skříň si před samotnou realizací zaměřujeme sami a přebíráme tak na sebe zodpovědnost za bezproblémovou montáž. Zaměření zpravidla provádí stejný pracovník, který s Vámi vestavěnou skříň plánuje. Minimalizujeme tak možnost nedorozumění v komunikaci. K zaměření používáme digitální délkoměry a úhloměry značky Bosch.

MONTÁŽ

Kvalitně provedená montáž rozhoduje o výsledku celé realizace. O tuto záležitost se u nás starají sehrané party montážníků, převezmou prostor, ve kterém se budou pohybovat a zajistí, aby nedošlo k jeho poškození při samotné realizaci. Montáž trvá dle náročnosti a velikosti zakázky zpravidla jeden den. Vše pak končí úklidem skříně a jejím předáním. Naše společnost je pojištěna pro případné škody vzniklé na majetku zákazníka při montáži.

Prohlédněte si naše skříně

Realizace S146

Realizace S145

Realizace S144

Realizace S143

Realizace S142

Realizace S141

Realizace S140

Realizace S139

Realizace S138

Chcete novou skříň? Zavolejte nebo napište, budeme se těšit.

+420 466 651 666