CESTA K NOVÉ KUCHYNI

Kuchyně se stala neodmyslitelným středem každé domácnosti. Je to místo nejen kuchařského umění, ale také prostor pro příjemné setkávání členů celé rodiny a přátel. A tak bychom při zařizování nové kuchyně měli postupovat obezřetně a s rozvahou. Taková kuchyň Vám bude sloužit dlouhé roky, a proto je velice důležité, aby byla praktická a zároveň by měla splňovat nároky na design. Proto je vhodné obrátit se s plánováním a následnou realizací kuchyně na odborníky. Jsme tu pro Vás a těšíme se, že navštívíte naše studio.

KUCHYNĚ NA MÍRU

Kuchyně vyrábíme z rozličných materiálů s přihlédnutím k představám zákazníků o vzhledu a také s ohledem na finance, které chce zákazník do nové kuchyně investovat. Nábytek je vždy zhotoven z kvalitních materiálů předních českých a evropských výrobců, opatřený kováním firmy Blum s doživotní zárukou. Plánování i samotná výroba kuchyní probíhá přímo v naší firmě. Náš tým má dlouholetou praxi.

NÁVRHY KUCHYNÍ

Toužíte po nové kuchyni, a nevíte jak na to? Navštivte odborníky v našem kuchyňském studiu, kteří Vám poradí s jakýmkoli problémem. Vše u nás začíná dobře vypracovaným návrhem. Aby byl výsledek co nejlepší, je vhodné s návrhem nepospíchat a věnovat čas návštěvě studia. Zde si můžete kuchyně a materiály osahat a přesvědčit se na vlastní oči o jejich kvalitě, která se může u jednotlivých dodavatelů výrazně lišit.

Návrh kuchyně Vám vypracujeme zdarma včetně detailní cenové kalkulace. Návrh se pak v návaznosti na přání a podněty zákazníka upraví až do jeho konečné podoby. Kuchyně je možné vybavit vestavěným spotřebiči různých značek. Dodávka spotřebičů prostřednictvím naší firmy však není podmínkou. Zákazník si je může zajistit sám. My se při montáži postaráme o jejich zabudování a odborné zapojení. Při podpisu smlouvy se rovnou sjednává termín budoucí montáže. Společně s objednávkou obdrží zákazník také plán na přípravu rozvodů elektroinstalací, plynu, vody a odpadů, který je zdarma. Potřebuje-li zákazník tento plán ještě před podpisem smlouvy, je zpoplatněn částkou 1 000,-Kč ,o kterou je pak ponížena celková částka za kuchyň.

Pro návštěvu našeho studia a následnou konzultaci se prosím objednávejte telefonicky či prostřednictvím emailu. Plánování a realizace kuchyně je časově náročnější proces, proto Vám doporučujeme objednat se s předstihem.

ZAMĚŘENÍ

Prostor pro budoucí kuchyň si před samotnou realizací zaměřujeme sami a přebíráme tak na sebe zodpovědnost za bezproblémovou montáž. Zaměření zpravidla provádí stejný pracovník, který s Vámi novou kuchyň plánuje. Minimalizujeme tak možnost nedorozumění v komunikaci mezi zaměstnanci. K zaměření používáme digitální délkoměry a úhloměry značky Bosch.

MONTÁŽ

Kvalitně provedená montáž rozhoduje o výsledku celé realizace. O tuto záležitost se u nás starají sehrané party montážníků, které zajistí, aby vše proběhlo, tak jak má. Montáž trvá dle náročnosti a velikosti zakázky jeden až dva dny. Řemeslníci se díky své odbornosti postarají také o provedení instalatérských prací. Výjimku tvoří zapojení plynu. Na to využíváme odborného smluvního partnera. Vše pak končí úklidem kuchyně a jejím předáním. Naše společnost je pojištěna pro případné škody vzniklé na majetku zákazníka při montáži.

Prohlédněte si realizované kuchyně

Realizace K291

Realizace K295

Realizace K283

Realizace K292

Realizace K294

Bílá lesklá kuchyň s pracovní deskou Technistone

Realizace K290

Realizace K284

Realizace K287

Chcete novou kuchyň? Zavolejte nebo napište, budeme se těšit.

+420 466 651 666